Prázdny košík

Našli ste niekde lepšiu cenu ? Napíšte nám na info@kel.sk, alebo nám zavolajte na 0950 / 535 120 a my sa pokúsime dať Vám ešte lepšiu cenu.

Ktoré z Vašich osobných údajov ukladáme a ďalej spracuvávame ?

Aby sme mohli vybaviť Vašu objednávku, musíme si uložiť Vaše osobné údaje. Samozrejme máte právo požiadať o ich zmenu či úpravu tak, aby zodpovedali skutočnosti alebo tieto údaje nechať z databázy celkom odstrániť.

Za týmto účelom prosím kontaktujte zákaznícke centrum KEL: 0950 / 535 120, 0950 / 535 121, 0950 / 535 122, alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript..

 

Ako využívame Vaše údaje ?

Naša spoločnosť zhromažďuje a spracováva Vami poskytnuté údaje za účelom ponuky obchodu a služieb. Poskytnutie údajov je dobrovoľné, nepovinné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre marketingové účely zásielkového predaja v rámci nášho koncernu na dobu neurčitú v zmysle zákona č. 428/2002 Zb. z. o ochrane osobných údajov. Podľa § 20 odst. 3 citovaného zákona ste oprávnený (á) kedykoľvek písomne namietať proti ďalšiemu spracúvaniu (poskytovaniu), resp. využívaniu v poštovom styku.

 

Ako chránime Vaše osobné údaje ?

Na spracovanie Vašich údajov používame bezpečný spôsob prenosu dát, tzv. prenos SSL (Secure Socket Layer). Tento spôsob zaručuje, že každý Váš údaj sa pred tým, ako je k nám odoslaný zakóduje. Zákazník svojou objednávkou súhlasí so spracovaním svojich osobných údajov pre účely zásielkového obchodu podľa zákona č. 428/2002 Zb. z. o ochrane osobných údajov a s obchodnými podmienkami spoločnosti KEL.