Prázdny košík

Našli ste niekde lepšiu cenu ? Napíšte nám na info@kel.sk, alebo nám zavolajte na 0950 / 535 120 a my sa pokúsime dať Vám ešte lepšiu cenu.

doprava zadarmo banner kel

 

banner zlava z nakupu novy

Sedací vak SHAGGY, Black

Sedací vak SHAGGY z materiálu umelý vlas a v čiernej farbe. Rozmery sedacieho vaku: 100cm priemer, 50cm výška, 400l objem. Odporúčame doobjednať podnožník a náplň do sedacieho vaku (polystyrénové guličky).

Cena
Cena vrátane DPH 20% ....................... 83.69 €
PODNOŽNÍK CLASSIC (ekokoža, vo farbe sedacieho vaku):

POLYSTYRÉNOVÉ GULIČKY:

Popis

TIP PRE VÁS: K tomuto sedaciemu vaku odporúčame doobjednať PODNOŽNÍK a POLYSTYRÉNOVÉ GULIČKY (do budúcnosti, na doplnenie).

 

 

Aj vás bolí chrbát a kĺby zo zlého sedenia pred telkou a počítači? Sedacie vaky sú výborné pre ľudí, ktorí majú problémy s bolesťami chrbta. Tvar vaku sa dokonale prispôsobí a poskytne úľavu od napätia svalov. Sú vhodné pre tehotné ženy, alebo dojčiace matky. Vaky sú skvelým doplnkom bytu, vážia zhruba 5 – 10 kilogramov, a teda sa ľahko premiestňujú. Sú pekným módnym doplnkom a zároveň praktickým kusom nábytku, ako do domu, tak aj na záhradu. Sedacie vaky sú vyrobené buď z kvalitnej umelej kože (ekokoža), polyesteru, semišu, umelého vlasu, ... . Všetky materiály sú príjemné na dotyk, netrhajú sa a dobre sa čistia. Ekokoža je okrem toho odolná voči poškodeniu a vode, takže je vhodná na použitie aj v exteriéri.

Neviete nájsť originálny darček pre syna, dcéru, vnuka, neter, lebo všetky hračky už doma majú? Sedací vak je skvelý výber! Sedacie vaky sa snažíme mať dostupný, aby dodacia lehota bola čo najkratšia.

 

 

Rozmery sedacieho vaku
Priemer - 100cm
Výška - 50cm
Objem - 400L
Materiál - UMELÝ VLAS
Výplň - EPS Polystyrénové guličky

--- kel infobox ---


Doprava zadarmo

Doprava ZADARMO pri nákupe nad 299€, v rámci celej SR.

Pre viac INFO klikni TU

Záručná doba

Na všetky naše produkty poskytujeme  2-ročnú záručnú dobu.

Čítaj viac