Prázdny košík

Našli ste niekde lepšiu cenu ? Napíšte nám na info@kel.sk, alebo nám zavolajte na 0950 / 535 121, alebo 0950 / 535 122 a my sa pokúsime dať Vám ešte lepšiu cenu.

doprava zadarmo banner kel

 

banner zlava z nakupu novy

KEL Sedací vak ZAC, Ekokoža, E05 - Ružová

Sedací vak ZAC, v materiáli ekokoža, v ružovej farbe. Rozmery sedacieho vaku: 90cm priemer, 90cm výška, 300L objem.

Cena
Cena vrátane DPH 20% ....................... 52.19 €
Materiál :

Farba :

PODNOŽNÍK CLASSIC (ekokoža):

Popis

TIP PRE VÁS: K tomuto sedaciemu vaku odporúčame doobjednať PODNOŽNÍK a POLYSTYRÉNOVÉ GULIČKY (do budúcnosti, na doplnenie).

 

Aj vás bolí chrbát a kĺby zo zlého sedenia pred telkou a počítači? Sedacie vaky sú výborné pre ľudí, ktorí majú problémy s bolesťami chrbta. Tvar vaku sa dokonale prispôsobí a poskytne úľavu od napätia svalov. Sú vhodné pre tehotné ženy, alebo dojčiace matky. Vaky sú skvelým doplnkom bytu, vážia zhruba 5 – 10 kilogramov, a teda sa ľahko premiestňujú. Sú pekným módnym doplnkom a zároveň praktickým kusom nábytku, ako do domu, tak aj na záhradu. Sedacie vaky sú vyrobené buď z kvalitnej umelej kože (ekokoža), polyesteru, semišu, umelého vlasu, ... . Všetky materiály sú príjemné na dotyk, netrhajú sa a dobre sa čistia. Ekokoža je okrem toho odolná voči poškodeniu a vode, takže je vhodná na použitie aj v exteriéri.

 

Neviete nájsť originálny darček pre syna, dcéru, vnuka, neter, lebo všetky hračky už doma majú? Sedací vak je skvelý výber! Sedacie vaky sa snažíme mať dostupné, aby dodacia lehota bola čo najkratšia.

 

Rozmery sedacieho vaku
Priemer - 90cm
Výška - 90cm
Objem - 300L
Materiál - EKOKOŽA
Výplň - EPS Polystyrénové guličky

--- kel infobox ---


Doprava zadarmo

Platí pre nákup nad 50€ v celej SR. Pri nákupe do 50€, podľa cenníka.

Dozvedieť sa viac
akcia

Záručná doba

Na všetky naše produkty poskytujeme  2-ročnú záručnú dobu.

Čítaj viac