KEL Kolobežka URBAN, čierna Zobraziť väčšie

KEL Kolobežka URBAN, čierna

Hmotnosť 5,1 kg, nosnosť 100 kg, trojstupňová regulácia výšky, dvojité odpruženie (predné/zadné), veľké kolieska o priemere 20 cm, široká doska 13 x 35 cm. Materiál rámu je hliník, odrazka na zadnom blatníku.

Viac podrobností

69,99 €

0119ZT002

Nový produkt

Kolobežka, s dvojitým odpružením, plne zložiteľná a výškovo nastaviteľná. Bezkonkurenčné vlastnosti produktu sú dva tlmiče – predný zvislý a zadný vodorovný. Zaisťujú väčší komfort behom jazdy, pohlcujú otřesy. Vďaka tomu sa produkt dobre osvedčí pri prechádzaní nerovným povrchom.

Široký a dlhý nášľap je pokrytý drsným gripom, zaisťujúcim správnu priliehavosť topánky. Nastaviteľné riaditká v troch stupňoch (až do výšky 105cm) umožňujú prispôsobiť kolobežku na výšku postavy dieťaťa, alebo zaisťujú pohodlné vozenie aj dospelým osobám. Rám a riaditká sú vyrobené z ľahkej a odolnej hliníkovej zliatiny. Nízka hmotnosť a jednoduché skladanie robí z kolobežky praktický prepravný prostriedok po meste, aj mimo mesta. Pri zastavení nemusíte kolobežku nikde opierať, ani pokladať. Je vybavená vlastným, stabilným, stojanom. Bezpečne zastavíte vľaka veľkej zadnej brzde, ktorá je naviac vybavená odrazovým polepom, pre vyššiu viditeľnosť.

Kolobežka s dvojitým odpružením sa výborne osvedčí na asfaltovom povrchu a na dláždených chodníkoch. Ložiská triedy ABEC7 v spojení s kolieskami PU 200mm, umožňujú menšie trenie a tým pádom rýchlejšiu jazdu. Jazda na kolobežke je veľmi pohodlná a bezpečná.

Technické parametre:

Hmotnosť - 5,1kg

Nosnosť - 100kg

Farba - Čierna

Výškové nastavenie - 92cm, 99cm, 105cm

Ložiská - ABEC7

Priemer kolies - 200mm